Dětské pohádky

Všechny děti milují pohádky, pohádkové postavy a kreslené věci, které se v pohádkách objevují. Které dítě se nerado kouká na pohádky a animované příběhy? Každé má svůj svět, od kterého neodmyslitelně patří i jejich pohádkové postavičky. Součástí jejich dětství by měli být pohádky, které je nejen obohatí, ale především jim přinesou něco, co si s sebou ponesou po celý život. Ostatně, kdo dnes není stále dítětem, které má rádo pohádky a odpočívá při nich? Kdo se rád nepodívá na animované postavičky, které řeší různé trable a musí se vypořádat s těmi největšími problémy v příbězích. Hlavní postavy se musí utkat se zlými vlky, ježibabami a jinými nástrahami, ale vždycky to přeci všechno dobře dopadne.

Věnujte dětem jejich každodenní radosti v podobě animovaných postaviček a pohádek přímo pro ně stvořené. Užívejte si s nimi všechny příběhy a dejte prostor, aby se mohli pobavit u několika vydání dobrodružství Alenky z říše divů nebo vydat společně s Aladinem na jeho létajícím koberci do míst, kam se nikdy nepodíváte ani vy. Objevujte kouzlo animovaných postav, jež uchvátí všechny vaše smysly. Užívejte si pocit pohody s pohádkami, které obletěly svět.

Dopřejte jim DVD s dětskými pohádkami, které je ukolébají ke spánku každý den. Nechte je, ať rozvinou jejich vědomí a fantazii. A potom vybrat si pohádku, která by vás mohla potěšit anebo uklidnit je strašně složité. Ale stačí, když se mrknete na webové stránky http://www.filmnadvd.cz. Objevte poklady dětských pohádek, několik vydání Alenky z říše divů nebo jiných českých i zahraničních pohádek, které všechny děti milují.

Seznam pohádek na DVD