Nejlepší pohádky

Přemýšleli jste nad tím, které pohádky jsou pro vás opravdu ty nejlepší? Zeptejte se sami sebe nebo svých dětí a zkuste vytvořit seznam těch nejlepších pohádek, které musíte mít doma! Každá domácnost se bez pohádek neobejde. Co byste dělali třeba o Vánocích, kdyby vám chyběla sbírka těch nejlepších pohádek? Co byste si pouštěli, místo pohádek? Zkuste si všechny pohádky vyhledat!


Vyhledat animovanou pohádku

Nejste-li si stále jistý, které animované pohádky jsou nejlepší, podělíme se s menší statistikou o nejlepších pohádkách, která říká, že na prvním místě v oblíbenosti zůstal Krteček komplet série – 6x DVD, což není čemu se divit. Krtečka mají děti opravdu rádi. S oblíbeností u dětí na tom není špatně ani pohádka Říkání o víle Amálce. Na další pozici je umístěna také známější pohádka, která pobaví a potěší možná i trošku starší děti, a to je Maxipes Fík 1. Pozice čtvrtého místa v oblíbenosti pohádek se doslova usadila pohádka Povídání o pejskovi a kočičce. Mezi své oblíbence zařadili děti také pohádku Cvrček a štěňátkoJája a Pája 1Znovu u Spejbla a Hurvínka 1Krtkova dobrodružství 2 nebo Tip a Tap 1.

 

Tento kompletní seznam animovaných pohádek naleznete na internetovém obchodu filmnadvd.cz za skvělé ceny a nejen to. Udělejte radost vám nebo dětem, když jako dárek dostanou ty nejlepší animované pohádky a vás to nebude stát žádné tisíce. Rozšiřte si DVD knihovnu o skvělé animované pohádky rovnou teď, dokud jsou zásoby skladem! Rozhodně nebudete litovat!