Pohádky na dvd

V televizi a obecně i v kinech je čím dál tím méně pohádek a animovaných příběhů, na které se můžete každý den těšit nebo si zajít po náročné práci. Kdo by nechtěl odpočívat při ztřeštěných skopičinách kreslených postaviček, co se nikdy nezastaví a děti i dospělí je milují, protože bez nich by to opravdu nešlo. Užívat si dobrodružství vašich oblíbených animovaných kamarádů můžete i v pohodlí vašeho domova třeba na gauči nebo v obýváku, kde se vám to zrovna zlíbí. Pohádky jsou součástí života každého z nás. Dopřejte i dětem to, co jim náleží a mají rádi. Když se jim nepodaří zrovna stihnout svoje pohádky v televizi, kde jich ani moc není. Dejte jim možnost poznat animované postavy, jež si zamilují a budou je chtít mít jako plyšáky a jiné hračky.

Kdo z vás by nechtěl kompletní sérii Angelíny Balleríny pro své holčičky, které mají rády tanec nebo příběhy o Aladinovi a jeho úžasném létajícím koberci? Kdo by se nechtěl dívat na Alenku z říše divů, jak prolézá králičí norou, zmenšuje se a zvětšuje pořád dokola anebo se setkává s magickým Kloboučníkem? Nebo se koukat na celou edici o 6×DVD Krtečkovi a jeho přátelích. Děti milují pohádky a jejich šťastné konce. Ať už se jedná jenom o krtkovi kalhotky nebo návrat Alenky zpět do říše divů. Chtějí být šťastné a užívat si pořádnou zábavu s postavičkami, které je budou provázet po zbytek jejich dětství.

Všechny pohádky na DVD najdete na internetovém obchodu a webových stránkách http://www.filmnadvd.cz. Široký výběr DVD pohádek a filmů je nejen pro všechny nadšence, ale také rodiče, kteří chtějí pořádně obdarovat svoje nejmenší děti.